Kladečské plány

Domovská stránka / Služby / Kladečské plány

Kladečské plány:

     Spádový systém zaručuje vynikající tepelnou izolaci plochých střech a současně zajišťuje i vyspádování a odvodnění celé plochy. Základem systému jsou izolační desky z pěnového polystyrenu se samozhášivou úpravou EPS 100 Z, EPS 150 S a EPS 200 S, které se podle tepelně technických parametrů střechy navržených projektem zhotovují s libovolným spádem. Běžně se tyto střešní díly dodávají s 2% spádem na jeden metr. Velikost desek se určuje podle systému vyspádování a rozměru střechy.
     Na základě námi provedeného výpočtu a návrhu vyspádování střechy se vytvoří kladečský plán jednotlivých dílů. Každá deska je označena číslem, které určuje její pozici v systému, je na ní uveden rozměr a označení směru spádu. S tímto přehledným značením a dodaným kladečským plánem je zajištěna vysoká přesnost a rychlost pokládky celého systému.
     Je možné tyto spádové dílce opatřit nakašírováním (hydroizolačním pásem), jež usnadňuje pozdější natavování dalších vrstev a chrání tepelnou izolaci a střechu před povětrnostními vlivy ihned po položení.
Tisknout str?nku Tisknout stránku       Poslat odkaz na e-mail Poslat odkaz na e-mail
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
© 2010 VPS Střechy, izolace, fasády. Vážní 1003, 500 03 Hradec Králové
Vytvořilo Animáto